En iyi olmak için

rakiplerimizle değil, kendimiz ile yarışıyoruz…

GİMAS olarak, yaşadığımız coğrafyanın yapısal gereksinimlerini ve Türkiye’nin global imalat ve montaj sektöründeki rolünün ne olduğunu biliyoruz.

Katma değer ile ürettiğimiz parçalarımız

Dünyada 5 kıtaya ihraç oluyor...

İmalat ve montaj aşamalarının her seviyesini kontrol edebilme ve gerektiğinde de hızlı bir şekilde sorunları çözebilme kapasitesi, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farkımızdır. Hedeflerimize ulaşmak için, bilgimizin, gücümüzün ve tecrübemizin limitlerini zorlarken, gücümüzü rekabetten değil kendimizden alıyoruz. Üretken ve yenilikçi bir ekip olarak, markamızın kalitemizin garantisi olduğuna inanıyor ve GİMAS markasını daha ileriye taşımak için kendimizle yarışıyoruz.
ÜRETMENİN SANAT OLDUĞU BİLİNCİ
ÜRETMENİN SANAT OLDUĞU BİLİNCİ

KUSURSUZ İMALAT ALTYAPISI
KUSURSUZ İMALAT ALTYAPISI

YETENEKLİ VE ÖZVERİLİ ÇALIŞANLAR
YETENEKLİ VE ÖZVERİLİ ÇALIŞANLAR

Hakkımızda

GİMAS Kurum Kültürümüzde sınırlarımızı global kalite anlayışı çizer…

GİMAS olarak, yaşadığımız coğrafyanın yapısal gereksinimlerini ve Türkiye’nin global imalat ve montaj sektöründeki rolünün ne olduğunu biliyoruz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ve gelecek olan bütün projelere cevap verebilecek uluslar arası standart belgelerine sahibiz. Bütün hizmetlerimizi kaliteden asla taviz vermeden, dünya standartlarına uygun olarak yerine getiriyoruz. Yetişmiş ve deneyimli ekibimizle dünyanın her yerinde imalat ve montaj organizasyonları yapabilmekteyiz.

Faaliyet Alanları

Çimento, maden ve kömür santralinde kullanılan değirmenler, taşıyıcılar, kırıcılar, karıştırıcılar ve her turlu sektöre özgü imalatlar, nükleer imalatlarında kullanılan şasiler, hidroelektrik ve rüzgar sektörlerinde kullanılan türbin, jeneratör parçaları, rafineride kullanılan basınçlı Kaplar, eşanjörler, kaynaklı-islemeli olarak farklı özellikteki ve şekilde ki parçaların malzemeleri kullanarak her turlu sektörel parçayı uzman ekibi, tecrübesi ve oturmuş kalite anlayışı sayesinde sürekli artan ihracatı ile desteklemektedir.